Перелік відомостей у пропозиції страховика укласти ЕП

проект

Перелік відомостей, які повинні міститися у пропозиції страховика укласти внутрішній електронний договір обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів        

         Цей перелік розроблений у відповідності до Положення про особливості укладання електронних договорів обов'язкового страхування цивільно-правової  відповідальності власників наземних транспортних засобів, затвердженого Розпорядженням Нацкомфінпослуг.          

Пропозиція страховика укласти внутрішній електронний договір обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів повинна містити: 

1.      Наступний текст: 

Пропозиція № (код реєстрації в ЦБД МТСБУ) ____________  

 укласти електронний договір              

обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності

 власників наземних транспортних засобів

ЦЯ ПРОПОЗИЦІЯ НЕ Є  ДОГОВОРОМ СТРАХУВАННЯ (ПОЛІСОМ) 

Застереження «ЦЯ ПРОПОЗИЦІЯ НЕ Є  ДОГОВОРОМ СТРАХУВАННЯ (ПОЛІСОМ)» повинно добре читатися,   шрифт  застереження  повинен в два чи більше разів перевищувати шрифт іншого тексту цієї пропозиції. 

2.      Код  реєстрації пропозиції страховика укласти внутрішній електронний договір страхування в єдиній централізованій базі даних щодо обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. 

3.      Назва страховика, його адреса, номер контактного телефону страховика та трьохзначний код страховика, встановлений МТСБУ . 

4.      Визначення терміну «Страховий випадок» та місця дії договору страхування. 

5.      Строк дії договору або порядок його визначення. 

6.      Розміри страхових сум (у гривнях) на одного потерпілого: окремо за шкоду,  заподіяну життю і здоров’ю,  та за шкоду, заподіяну майну. 

  1. Розмір франшизи (в гривнях), яку передбачає встановити  страховик. 
  1. Відомості про страхувальника:

- фізичної особи: прізвище, ім’я та по-батькові; домашня адреса із зазначенням поштового індексу; адреса електронної пошти; номер контактного телефону; ідентифікаційний номер Державного реєстру фізичної особи-платника податку (ІНПП) у разі його присвоєння; відомості про реквізити документу, що посвідчує особу (для пільговика – документ, що підтверджує його право на зменшення розміру страхового платежу), а саме:  назва документу, його серія, номер, дата видачі та орган, що видав документ;

- юридичної особи:  назва організації та код ЄДРПОУ; фактична адреса місцезнаходження із зазначенням поштового індексу; адреса електронної пошти; номер контактного телефону. 

  1. Відомості про  транспортний засіб, який є забезпеченим за цим полісом, а саме: тип, номерний знак, марка, модель, рік випуску, ідентифікаційний номер VIN (сімнадцятизначний) транспортного засобу або у разі його відсутності - номер кузова (шасі, рами) та населений пункт місця його реєстрації. У разі відсутності в технічному паспорті відомостей про ідентифікаційний номер VIN, номер  кузова (шасі, рами)  транспортного засобу відображається  “б/н”. 
  1. Особливі умови використання забезпеченого ТЗ: 

- ознака використання ТЗ протягом повного строку страхування та номера місяців, в яких використовується ТЗ (у разі укладення договору страхування з обмеженим  періодом  використання ТЗ протягом року); 

- ознака використання ТЗ як таксі/маршрутне таксі; 

- ознака того, що ТЗ підлягає обовязковому технічному контролю та дата наступного ОТК  (для ТЗ, що  підлягає обов’язковому технічному контролю);

- ознака допущення до керування ТЗ осіб з водійським стажем менше 3-х років. 

  1. Базовий платіж (Бп) та коригуючі та пільгові коефіцієнти (К), що застосовує страховик  для розрахунку розміру страхового платежу за договором, що укладається. 
  1. Розмір встановленого страхового платежу за договором страхування. Строк та наявні способи  сплати платежу. Реквізити для сплати платежу.   
  1. Способи  доступу до єдиної централізованої бази даних для перевірки чинності пропозиції: 

Посилання прямого доступу: сформується за правилами системи

Через Інтернет-сайт  МТСБУ  http://www.mtsbu.ua/, розділ «Перевірка чинності» за реєстраційним номером транспортного засобу або за зазначеним кодом реєстрації

Шляхом використання цілодобової лінії підтримки МТСБУ 

  1. Порядок погодження страхувальником та прийняття пропозиції страховика укласти договір страхування. 

 Термін закінчення пропозиції за київським часом  (дата та час).

Comments