Публикации‎ > ‎publ_news‎ > ‎

Система InsCom отримала найбільшу кількість балів у тендері по розробці електронного полісу в МТСБУ

Отправлено 25 мая 2015 г., 1:49 пользователем Igor Lubashenko   [ обновлено 25 мая 2015 г., 2:32 ]
  Завершений підрахунок балів по пропозиціям учасників тендеру для розробки підсистеми «Електронний поліс». Компанія IT-система InsCom (www.ins.com.ua) отримала найбільшу кількість балів.
 
  Процедура визначення учасника визначена рішенням Президії МТСБУ і використовує в якості оцінки переможця суму балів за формулою. Кількість отриманих балів - єдиний критерій, що унеможливлюює суб'єктивність прийняття рішення. Компанії, у яких взяли документи, приймають участь у тендері.
 
  Умови затверджених вимог до розробників і порядок визначення переможця:
 
  "Для формування оцінки пропозиції Учасника бали, отримані по кожному з критеріїв, підсумовуються. Пропозиції Учасників ранжуються за сумою балів.
10. Визначення переможців вибору постачальника
10.1. На спільному засіданні Президії та Робочої групи Організатора відбувається розгляд презентацій компаній - фіналістів та визначення і затвердження Переможця / Переможців за результатами оцінки їх пропозицій (перемогу отримає заявка, що набрала максимальну кількість балів). У разі отримання кількома учасниками однакової кількості балів вибір переможця визначається шляхом проведення редукціону."

Текст листа з пропозицією (повний текст у прикріпленому pdf-файлі):
 
12.05.2015 № 333
Моторне (транспортне) 
страхове бюро України

    У відповідь на лист МТБСУ від 20.04.2015 № 7/1/11398 надаю пропозицію для розробки підсистеми «Електронний поліс» (Лот 1) у письмовому вигляді та на електронному носії у запечатаному конверті з відкритим супроводжувальним листом до МТСБУ від ТОВ «Українські страхові технології». Це одна пропозиція, подана у відповідності з порядком надання, діюча на момент відкриття конверта.
 
    ТОВ УСТ з перших днів свого утворення плідно співробітничає з МТСБУ. Зокрема, нами була розроблена база даних полісів ОСЦВ та Зеленої Картки, внутрішня IT-система МТСБУ, яка використовується та супроводжується по даний час. ТОВ УСТ співпрацює з страховими компаніями – членами МТСБУ та має багаторічний досвід в автоматизації страхових бізнес-процесів. Ми реалізували на російському ринку систему електронний поліс ОСАГО. У співпраці з Асоціацією «ІТ України» і Мінекономрозвитку ми беремо участь у створенні системи «Електронний уряд».
Розроблена ТОВ УСТ інформаційна система Insurance Company (InsCom) впроваджена в 30-х страхових компаніях, використовує найсучасніші технології на платформі .net, науково-опрацьовану та перевірену роками структуру та логіку страхової бази даних, не має обмежень за обсягами даних. В системі реалізовано сотні звітів, страхових продуктів, детально опрацьовані всі облікові завдання страхування. InsCom реалізує всі вимоги по ОСЦВП і Зеленої Карти. 
 
    Відомо, що критичним елементом страхових інформаційних систем є структура та логіка бази даних страхової інформації. Адже саме методологічні помилки призводять до невдалих проектів. Наш досвід та напрацювання, перевірена роками структура збереження страхових даних виключають ризики розробки бази даних ПЕП.
 
    Мета нашого бажання співпраці, ціль розробки - впровадження сучасних технологій та створення європейської, високотехнологічної, ефективної системи захисту постраждалих на дорогах України, ПІДВИЩЕННЯ ЄФЕКТИВНОСТІ МЕХАНІЗМУ ЗАХИСТУ ГРОМАДЯН.

Додаток №1: Комерційна пропозиція

 З повагою,
 Ігор Любашенко
 Директор ТОВ «Українські страхові технології»
 

Источник: www.ins.com.ua
Ċ
Igor Lubashenko,
25 мая 2015 г., 1:52
Comments