Услуги‎ > ‎

Пропозиція по наданню Платформи для електронного полісу


УКРАЇНСЬКІ СТРАХОВІ ТЕХНОЛОГІЇ 

Пропоную Вашій компанії наші послуги по впровадженню онлайн рішення InsCom-Web, платформа якого відповідає вимогам «Елeктронного полісу», та якісне супроводження від перевіреного роками та відомого на ринку постачальника - компанії "Українські страхові технології" (www.ins.com.ua). 
 
InsCom-Web реалізує пряму інтеграцію із WEB-сервісами ЦБД МТСБУ
 
Страховій компанії надаються коди програм, повноцінна бек-офисна база даних з клієнтською частиною та сотнями звітів, з описами. Це надає можливість продовжувати розробку власними силами, приймати участь у інформатизації страхового ринку.
   
При співпраці з нами Ви отримаєте не тільки сучасне рішення по електронному полісу InsCom-Web (далі InsCom-Web), але і технологію збільшення кількості агентів, обсягу продажу, зручного контролю та управління агентськими мережами.
Також Ви отримаєте технології взаємодії з страховими агрегаторами за допомогою веб сервісів, що продаватимуть поліси Вашої Компанії,  

Використання InsCom-Web не потребує зміни Вашої облікової системи - можна працювати через WEB вже зараз, а дані попадуть до власної системи через зовнішні файли або через web-сервіси.

Вартість придбання та щомісячного супроводу фіксована та обумовлюється перед початком робіт.

Для безпеки інформації ми даємо можливість страховим компаніям самостійно визначити місце розташування бази даних з власною інформацією по клієнтах та полісах - на власному сервері в дата центрі або на нашому сервері. 
 
Також зазначимо, що фронт-офісне рішення InsCom-Web використовує повноцінну та перевірену часом бек-офісну базу даних, яка розрахована на облік страхових продуктів будь-якої складності. Тому в InsCom-Web можна додавати нові продукти.
 
Дане рішення можна використовувати і як повноцінний бек-офіс з наявними сотнями звітів, компонентів імпорту-експорту, модулів налаштування розрахунку тарифів та інших напрацьованих та перевірених роками компонентів. Для використання повного функціоналу бек-офісу досить придбати бек-офісне робоче місце. Пропозиція на сайті InsCom www.ins.com.ua/letterДетальну інформацію про систему InsCom та наш досвід роботи Ви можете отримати на нашому сайті www.ins.com.ua в розділі «Рішення». 
 
Ризики супроводу при співпраці з нашою компанією повністю відсутні, оскільки ми є колективом фахівців, що спеціалізується виключно на автоматизації страхування та якісно супроводжує своїх клієнтів з 1999 року. Всі розробки ретельно документовані. Ми знаходимося в постійному зв’язку в режимі онлайн, помилки оперативно усуваються також в режимі онлайн, а InsCom-Web реалізована на поширеній та популярній платформі .NET.
Також гарантією безпеки Вашого бізнесу є те, що наша компанія є незалежною від жодних СК та будь-яких інших компаній та організацій, має позитивну репутацію роботи на страховому ринку України з 1999 року. За весь період не було жодного випадку витоку або несанкціонованого використання інформації наших клієнтів. 
   
Зі мною особисто Ви можете зв'язатися в режимі онлайн - www.facebook.com/profile.php?id=100001829207214 
Пошта - inscom4@gmail.com
 
Система InsCom та її супроводження підтвердили свою стійкість та відповідність задачам страхування. З 1999 ми співпрацюємо з МТСБУ, реалізували низку онлайн продуктів, які успішно використовуються в даний час. 
 
Будемо раді співпраці з Вами та Вашою компанією.
  
З повагою,
 
Директор ТОВ «Українські страхові технології»                 Ігор Любашенко 
www.ins.com.ua

Даний лист створений та надісланий електронними засобами, є офіційним та підпису не потребує.
 


Comments