Приклад листа в МТСБУ підключення до ЕП

Згідно з листом МТСБУ для забезпечення роботи страховика з системою «Електронний поліс» та можливості проходження атестації необхідно:

"Надіслати на офіційну електронну адресу МТСБУ лист про бажання використовувати тестовий майданчик системи Електронний поліс (далі ЕП). Лист має бути підписаний посадовою особою страховика.

Для початку процедури атестації страховик направляє до МТСБУ засобами корпоративної електронної пошти МТСБУ лист за підписом першого керівника або іншої уповноваженої посадової особи про готовність компанії до проходження атестації.

В листі зазначається ПІБ, посада, номер мобільного телефону і адреса ел. пошти співробітника компанії, відповідального за впровадження та функціонування в компанії підсистеми «Електронний поліс» ЦБД МТСБУ (далі Відповідальний).

"

З метою спрощення підключення до проекту "Електронний поліс" InsCom надає для використання в роботі приклад листа.

(Місця, в яких необхідно замінити дані на власні позначені символом *)

Адреса: mtibu@mtibu.kiev.ua

Тема: Щодо готовності до атестації в СЕП МТСБУ СК ***.

СТРАХОВА КОМПАНІЯ *** *

№ 123 * “__” ______ 2017 р.

на вх. лист МТСБУ 18.04.2017 № 7/1/9314

МТСБУ

СК *** засвідчує вам свою повагу та зазначає про підтримку реалізації на базі МТСБУ проекту «електронний поліс», як і інших проектів, що сприяють технологічному розвитку ринку ОСЦПВВНТ та підвищенню якості страхових послуг.

Ми висловлюємо своє бажання щодо використання тестового майданчику «електронний поліс», повідомляємо про про готовність компанії до проходження атестації та просимо розпочати атестацію нашої компанії.

Представник страховика, що буде відповідати за забезпечення зв'язку між інформаційною системою страховика та системою Електронний Поліс:

П.І.Б. - *** *.

Посада - ***

Поштова адреса: ***@**.** *

Номер мобільного телефону: +38(0**) ***-**-** *

Просимо надати:

1. Токен авторизації на поштову адресу нашого Представника, необхідний для встановлення авторизованого доступу інформаційної системи нашої страхової компанії до системи Електронний поліс для опрацювання запитів читання даних з бази даних «read only».

2. Бібліотеку для ЕЦП для сервісів запису.

3. Вимоги до ЕЦП.

4. Доступ до групи в Skype MTIBU_DP_Group.

5. Доступ до також до ресурсів даного проекту - чату підтримки, форуму, закритих розділів сайту МТСБУ тощо.

З повагою

***

Даний лист сформований та направлений в електронному вигляді, є офіційним та підпису не потребує.