Пропозиція InsCom

InsCom

Керівнику страхової компанії

Пропоную співробітництво з автоматизації страхових бізнес-процесів Вашої компанії.

Наша компанія з 1999 року успішно займається автоматизацією страхування з використанням інформаційної системи InsCom. InsCom може задовольняти потреби Вашої компаній сьогодні і в майбутньому, оскільки допускає розвиток, в тому числі і силами Ваших фахівців. В системі налаштовано сотні звітів, страхових продуктів, форматів імпорту та експорту.

Веб інтерфейси системи реалізовані на найсучасніших адаптованих технологіях, працюють на будь яких пристроях – смартфонах, планшетах, комп’ютерах. Побудування інтерфейсів дозоляє проводити роботу по кастомізації, спрощенню та оптимізації продуктів та бізнес-процесів.

Одним з ключових переваг InsCom - європейський підхід використання окремого страхового блоку та зовнішньої бухгалтерської програми.

При автоматизації використовуються самодостатні етапи робіт. Зупинитись можна після будь-якого етапу, використовувати напрацьований функціонал та гнучко планувати подальші роботи.

Щодо ризиків впроваджень страхових систем. На моє переконання, основа будь якої IT-системи страховика, її критичний елемент - база даних страхової інформації. Методологічні помилки в побудуванні структури та логіки бази даних страхової інформації унеможливлюють подальшу обробку інформації та призводять до невдалих проектів. Також існує ризик у виборі платформи розробки.

20-и річний досвід використання InsCom на страховому ринку на сьогодні виключає такі ризики. При впровадженні InsCom Ваша компанія отримає перевірену роками структуру страхової інформації, найбільш сучасні технології, адаптивний веб інтерфейс, вихідні коди бази даних, опис структури, можливість самостійних доробок, гарантований супровід і консультації.

Був б радий співпраці з Вашою компанією.

З повагою,

Директор ТОВ «Українські страхові технології» Ігор Любашенко

www.ins.com.ua


ПРЕДЛОЖЕНИЕ. InsCom