Пропозиція Фронт-офісної системи

InsCom

Голові Правління

Страхової компанії

Дякую за пропозицію участі у тендері на Фронт-офісну систему.

Наша компанія з 1999 року успішно займається автоматизацією страхових компаній та МТСБУ. Наша розробка, інформаційна система InsCom впроваджена більш як в 30-х страхових компаніях, використовує найсучасніші технології на платформі .net, науково-опрацьовану та перевірену роками структуру та логіку бази даних.

InsCom може задовольняти потреби Вашої компаній сьогодні і в майбутньому, оскільки її побудова допускає розвиток, в тому числі і силами Ваших фахівців.

Web-техноголіі InsCom в даний час успішно використовуються ефірних каналах з сотнями підключень і мають високу ступінь захисту, придатні для взаємодії з МТСБУ в системі електронний поліс.

При переході на InsCom можна залишити існуючу 1С-систему, можна перенести страхові функції в InsCom і використовувати 1С 8.3 без страхових налаштувань.

При впровадженні InsCom Ваша компанія отримає перевірену роками структуру подання страховою інформації, найбільш сучасні, поширені і затребувані on-line технології на платформі .net, адаптивний (плаваючий) інтерфейс для використання на мобільних пристроях, опис структури даних, можливість самостійних доробок, гарантований супровід і консультації. Наш багаторічний досвід свідчить, що ризики впровадження і використання InsCom практично відсутні - критичним елементом страхових інформаційних систем є структура та логіка бази даних страхової інформації, а саме методологічні помилки призводять до невдалих проектів. Наш досвід, перевірена роками структура збереження страхових даних виключають ризики розробки та супроводження.

Вартість InsCom, впровадження та подальшого володіння оптимізована за рахунок використання аутсорсингового ресурсу по розробці, доопрацюванням, консалтингу і впровадження.

При автоматизації Вашої компанії ми пропонуємо використовувати самодостатні етапи робіт. Це дозволить зменшити ризики проекту загалом (зупинитись можна після будь-якого етапу та використовувати напрацьований функціонал), зразу використовувати встановлені компоненти та гнучко планувати подальші роботи.

1-й крок (обов’язковий) - встановлення ВЕБ-системи з ОСЦПВ.

2-й крок – мехіанізм онлайн інтеграції з 1С (1-2 міс).

3-й крок – інтеграція з існуючими веб-сервісами МТСБУ (1-2 міс).

Подальші кроки – додання нових продуктів з одночасною інтеграцією та нових звітів, створення веб сервісів для інтеграції з зовнішніми системами партнерів.

З означений кроків обов’язковий тільки перший. Решту можна виконувати в рамках окремих додаткових угод. При використанні бек-офісної бази даних InsCom (прас на сійті системи) інтеграція, а також доробки щодо страхування в 1С непотрібні. Інтеграція з боку 1С в договір не входить.

Дані кроки можуть бути успішними тільки при нашій тісній співпраці щодо оптимізації та формалізації методології страхових продуктів та обліку, а також та у тісній співпраці з IT-адміністратором страхової компанії. Кількість продуктів для налагодження можна зменшити до 6-8 базових.

Переваги підходу:

  • Немає плати за продані поліси.
  • База даних і програма знаходиться під повним контролем страховика.
  • Рішення легко (без веб сервісів) інтегрується з існуючою 1С страхової компанії, або використовується з власним бек офісом InsCom.
  • Репутація компанії-розробника, працездатність і придатність ІТ-систем, якісний супровід підтверджені керівниками ринку з 1999 року.

Переваги пропонованого рішення:

  • Сучасні технології, робота на низькошвидкісних каналах Internet.
  • Адаптивний (плаваючий) інтерфейс - використання на комп'ютері, планшеті, смартфоні без необхідності розробки мобільних додатків.
  • Власні доопрацювання.
  • Додавання продуктів будь-якої складності, з повноцінним урахуванням аддендумів.
  • Інтеграція з сайтами-агрегаторами та іншими зовнішніми програмами.

З діючою системою, інтерфейсами, роботою на різних мобільних пристроях можна ознайомитись на сайті www.ins.com.ua , посилання ДЕМО. Відео презентації, описи, слайди можна переглянути в розділі «Електронний поліс».Буду радий співпраці з Вашою компанією!

З повагою,

Директор ТОВ «Українські страхові технології» Ігор Любашенко

www.ins.com.ua