Пропозиція InsCom

InsCom

Керівнику компанії


Пропоную співробітництво з автоматизації бізнес-процесів Вашої компанії.

Ми використовуємо найсучасніші технології, спеціалізуємося виключно на страхуванні, при впровадженні системи передаємо всі вихідні коди. 

Разом з фахівцями компанії спрощуємо бізнес процеси і наближаємо страхування до клієнта, максимально використовуючи весь наш досвід.

Вже сьогодні клієнти в більшості випадків при взаємодії з інтернетом використовують смартфони, порівнюють юзабіліті сайтів з західними зразками. Наша розробка в першу чергу враховує існуючі та майбутні уподобання клієнтів.

Після впроваждення системи ми забезпечуємо якісне супроводження. 

Бажав би співпрацювати з Вами!

Додаток №1 до листа: Інформація про InsCom.

З повагою,
Директор
ТОВ «Українські страхові технології»                        Ігор Любашенко

Додаток №1 до листа

Інформація про InsCom

Наша компанія з 1999 року успішно займається автоматизацією страхування з використанням інформаційної системи InsCom. InsCom може задовольняти потреби Вашої компаній сьогодні і в майбутньому, оскільки допускає розвиток, в тому числі і силами Ваших фахівців. В системі налаштовано сотні звітів, страхових продуктів, форматів імпорту та експорту.

Веб інтерфейси системи реалізовані на найсучасніших адаптованих технологіях, працюють на будь яких пристроях – смартфонах, планшетах, комп’ютерах. Побудування інтерфейсів дозволяє проводити роботу по кастомізації, спрощенню та оптимізації продуктів та бізнес-процесів.

Одна з ключових переваг InsCom - європейський підхід використання окремого страхового блоку та зовнішньої бухгалтерської програми.

При автоматизації використовуються самодостатні етапи робіт. 

Щодо ризиків впроваджень страхових систем. На моє переконання, основа будь якої IT-системи страховика, її критичний елемент - база даних страхової інформації. Методологічні помилки в побудуванні структури та логіки бази даних страхової інформації унеможливлюють подальшу обробку інформації та призводять до невдалих проектів. Існує ризик у виборі платформи розробки.

22-х річний досвід використання InsCom на страховому ринку на сьогодні виключає такі ризики. При впровадженні InsCom Ваша компанія отримає перевірену роками структуру страхової інформації, найбільш сучасні технології, адаптивний веб інтерфейс, вихідні коди, опис структури, можливість самостійних доробок, гарантований супровід і консультації.

Був би радий співпраці з Вашою компанією!

З повагою,
Директор ТОВ «Українські страхові технології»                 Ігор Любашенко
www.ins.com.ua