IT-Club

Страховий IT-клуб

Спільнота IT-фахівців та методологів страхового ринку України

Основні цілі клубу:

 • Інформатизація страхового ринку України з використанням платформ .net, Java та інших платформ від світових виробників, що використовуються у банківському та страховому бізнесі.

 • Використання синергії під час обміну напрацюваннями, кодами, підходами, ідеями. Використання спільних бібліотек із відкритим кодом.

 • Забезпечення гарячої лінії за електронним полісом. Збір та публікація необхідних для розробки електронного полісу матеріалів.

Клуб засновано 01.05.2005 року.

Угода про Правила Страхового IT-клубу (скорочено IT-Club)

IT-Club - об'єднання фахівців страхового ринку щодо впровадження сучасних IT-платформ та інформаційних стандартів для страхового ринку (далі – IT-систем).

Цілями клубу є:

 • Консолідація зусиль щодо інформатизації страхового ринку, вдосконалення IT-технологій.

 • Співпраця із зарубіжними IT-компаніями, що займаються автоматизацією страхування.

 • Сприяння розвитку реального страхування шляхом розвитку та запровадження комп'ютерних методів обробки інформації, актуарних розрахунків, статистичної обробки.

 • Збір, формалізація та алгоритмізація обов'язкової звітності, методів інформаційної взаємодії, методів реалізації подання даних. Надання напрацьованої інформації за алгоритмами, термінологією, бібліотеками кодів учасникам страхового ринку.

 • Вироблення пропозицій та рекомендацій щодо стандартів та підходів інформатизації страхового ринку.

 • Забезпечення професійного членів зростання шляхом доступу до спеціалізованої інформації, спілкування з колегами та співпраці клубу зі страховими компаніями.

 • Допомога та підтримка клубом, допомога у працевлаштуванні у сфері впровадження та супроводу IT-систем. Надання послуг страховим компаніям із підбору кадрів. Надання письмових рекомендацій.

 • Допомога клубу у вирішенні проблем автоматизації. Вироблення рекомендацій. Колективне обговорення та прийняття рішень з проблем, що виникають.

 • Доступ до інформації щодо систем автоматизації страхування та досвіду впроваджень.

 • Задоволення потреби спілкування з колегами, об'єднаними схожим способом життя. Членом клубу може бути будь-яка людина, незалежно від статі, національності, віросповідання, соціального становища та громадянства, яка займається автоматизацією страхування з використанням IT-систем та поділяє ідеологію, цілі та завдання клубу. Ніхто в клубі не має права нав'язувати свою думку, переконання та принципи, крім правил та обов'язків, викладених у цій угоді або прийнятих на загальних зборах клубу. У всіх заходах клубу кожен із членів повинен керуватися лише командним духом та загальними інтересами всієї команди, а не особистими амбіціями та планами. Це є основним і постійним правилом клубу.

Обов'язки членів клубу:

 • Брати активну участь у діяльності клубу;

 • У практичній роботі сприятиме просуванню та впровадженню IT-систем та стандартів. Удосконалювати знання та навички;

 • Популяризувати діяльність клубу, IT-систем, світових платформ .net та Java, світових стандартів представлення інформації для страхової індустрії.

Настановне засідання

На першому засіданні клубу 19.05.2005 розглядалися питання:

 1. Обрання Правління клубу.

 2. Затвердження порядку проведення засідань.

 3. Затвердження положення про повне та асоційоване членство.

 4. Твердження порядку прийому нових членів.

 5. Створення робочих груп за напрямами та обрання керівників робочих груп.

 6. Обговорення Проекту нормативно-правового акта "Вимоги щодо програмного забезпечення та спеціального технічного обладнання для ведення страховиками персоніфікованого (індивідуального) обліку договорів страхування життя".

 7. Визначення порядку консолідації зусиль щодо впровадження на страховому ринку як галузевий стандарт 2-х світових ІТ-платформ - .net та Java

03680, Україна, м. Київ, вул. академіка Кримського, 27-а

https://www.facebook.com/groups/1117977441563192/

ЗМІ про клуб

На страховому ринку України створено ІТ-Клуб

http://forinsurer.com/news/05/04/26/3533?hl=it-club

http://info.dedal.ua/news/press/35964/

Страхові ІТ-шники провели чергове засідання клубу Insurance-IT-Club

http://forinsurer.com/news/05/05/18/3611?hl=it-club

http://info.dedal.ua/news/news_from_internet/36019/