Олена Любашенко

Психолог-консультант, аналітик

Переформатування економіки, способу життя, комунікацій – все зазнало кардинальних змін

Спочатку карантин, а потім і війна змінили звички, соціальні дистанції, роз'єднавши одних людей та поєднавши інших. Робота з дому, навчання з дому несподівано виявилося випробуванням для багатьох сімейних та одиноких людей. Карантин підсвітив приховані проблеми, від яких можна було сховатися за роботою, зайнятістю, подорожами чи шопінгом.

Перед багатьма людьми постало питання адаптації та вбудованості в новий світ, який вже не буде таким, як раніше.

Коли руйнується те, що вчора було важливим і непорушним, а на його місце приходить нове, незвичне, невизначене, потрібно провести ревізію психологічного стану, навичок стресостійкості, зміцнити та оздоровити соціальні зв'язки.

З усім цим можна спробувати впоратися самостійно, але ефективну та професійну підтримку може надати психолог-психоаналітик.

Спочатку пропонується проводити первинне інтерв'ю, 4-5 зустрічей. Щоб людина не боялася і просто прояснила для себе, що це таке – психотерапія і що це не страшно, а навіть цікаво та пізнавально.

Результатом Первинного інтерв'ю є формулювання психоаналітичного випадку. Це концепція, яка дозволяє надати сенс різнорідної інформації, отриманої під час інтерв'ю, і є основою для розробки тактики та стратегії подальшої психотерапевтичної роботи.

Любашенко Олена Арнольдівна

Досвід роботи з 2019 року. Приватна консультація.

Три закінчені вищі освіти.

Остання – Магістратура Університету ім. Тараса Шевченка за спеціальністю "Психологія" з відзнакою.

Також отримано Сертифікат про закінчення 2-річного навчального проекту "Психологічне консультування та основи психотерапії" (психодинамічний метод).