InsCom Platform 

InsCom community
Страхова IT-платформа

Український проект з відкритим кодом 

Скрам-проект (scram) зі створення сучасної безпечної української страхової IT-платформи з відкритим кодом.

У проекті беруть участь ІТ-фахівці страхових компаній, що мають визначені права на систему (договір придбання системи та/або на придбання та впропадження), використовуючи синергію напрацювань у вигляді загальних бібліотек і принципів.

Принципи проекту - безпека за рахунок відкритого коду, спільна участь всіх учасників в інформатизації страхового ринку України, створення сучасної вітчизняної страхової платформи світового рівня, великої екосистеми навколо проекту.


Страхова платформа з відкритим кодом використовує найбільш передові технології і адаптивні інтерфейси для роботи в мережі Internet (робота на смартфонах, планшетах, комп'ютерах), а так само страхову реляційну базу даних.


Створення сучасної української страхової платформи і відповідних бізнес-процесів забезпечить передумови розвитку страхового ринку, а відкритий код, IT-співтовариство і сучасні технології забезпечать безпеку як всього страхового ринку від зовнішніх впливів, так і кожну компанію від неконтрольованих або завищених витрат на підтримку і розвиток IT -систем, залежно від розробника. Використання передових технологій і підходів підвищить ефективність українського страхування, виведе його на передові позиції.

Переваги підходу для страховиків:

Переваги пропонованого рішення:


В рамках проекту учасникам буде доступний вихідний код найпередовіший IT-платформи для страхування, інструкції по доопрацюванням та технічна підтримка

 

Бізнес-процеси в страхуванні у зв'язку з карантинними обмеженнями також зазнають змін - це перехід в онлайн, відхід від традиційних комп'ютерів і офісів. Перспективна платформа повинна добре працювати в інтернеті, мати найкращу швидкодію і використовувати адаптивні інтерфейси, що працюють на смартфонах, планшетах, десктопах.

Створення спільноти забезпечує наявність програмістів, підтримку репозиторіїв з вихідним кодом, системи документації, системи завдань, напрацювань, впроваджень, практики використання.

Спільнота сприяє навчанню фахівців страхових компаній новим технологіям, роботі в команді з використанням засобів колективного розробки, практичне використання коштів розробки та платформи.

Ці зусілля призведуть до повороту ринку від обліку до страхування

Використання реляційних баз для розрахунків і аналізу, використання адаптивних інтерфейсів, безпечний український продукт з відкритим - надійна основа для збільшення ефективності страхового ринку на виходу на передові позиції в Європі.

Проект забезпечує безпеку системоутворюючою галузі за рахунок використання вітчизняної IT-платформи з відкритим кодом, збільшення ефективності та продуктивності праці в страхуванні, ролі і проникнення українського страхування в економіку і сфери життєдіяльності - ДМС, пенсії, відповідальність, ризики громадян, бізнесу та домогосподарств