Лист щодо розробки IT-систем МТСБУ. 2022 рік

15.02.2022 №327

Начальнику департаменту 

інформаційних технологій та безпеки

Возняку А.П.


Шановний Андрію Петровичу!


Дякую за включення нашої компанії в список претендентів з розробки централізованої бази даних (ЦБД) та внутрішньої IT-системи МТСБУ.

На страховому ринку ми працюємо вже 22 роки, використовуємо найсучасніші технології, спеціалізуємося виключно на страхуванні. 

У разі співпраці ми використаємо весь досвід та напрацювання, а завдяки інноваційному підходу забезпечимо, з одного боку, суттєве зменшення витрат часу страховиків на взаємодію з ЦБД, на складання та подання звітності до Бюро, а з іншого найкращі сервіси для споживачів. 

Центр уваги буде перенесений на IT-системи страховиків, що дасть поштовх  інформатизації ринку, підвищить ефективність системи захисту на дорогах та соціально-економічну роль в суспільстві страхування взагалі та ОСЦПВ зокрема.


Був би радий співпраці!


Додатоки ло листа №№ 1-5.


Дякую за співпрацю! 


З повагою,

Ігор Любашенко 

Директор ТОВ "Українські страхові технології"

Додаток № 1

Новий підхід до ЦБД, що пропонується


Маючи досвід автоматизації ОСЦПВ з 1994-го року, хотів би запропонувати підхід для нової розробки, власне бачення нової ЦБД та внутрішньої системи МТСБУ. 

Принципи, що покладені в дану пропозицію - спрощення, спрощення та спрощення. Спрощення ведення бізнесу для страховиків, спрощення структури та логіки ЦБД, спрощення звітності, передачі даних, отримання номерів полісів.

Принципи побудування

  

 Додаток № 2

Інформація про InsCom


Компанія “Українські страхові технології” з першого дня утворення працювала з МТСБУ, в 1997 році була введена в експлуатацію та використовувалась база даних полісів ОСЦПВ та Зеленої Картки, а також внутрішня IT-система Бюро. 


Флагманскій продукт InsCom. що пропонується, може задовольнити потреби МТСБУ сьогодні і в майбутньому, оскільки має сучасну архітектуру, наукову методологію побудування, гарно масштабується, використовує адаптивні веб інтерфейси, розділені веб сервери з взаємодією по захищеним протоколам.


Побудування інтерфейсів дозволяє проводити роботу по кастомізації, спрощенню та оптимізації бізнес-процесів з можливістю використання смартфонів.


Основа IT-системи, її критичний елемент - база даних страхової інформації. Методологічні помилки в побудуванні структури та логіки бази даних страхової інформації унеможливлюють подальшу обробку інформації та призводять до невдалих проектів. Також критичне значення має вибір платформи розробки. 22-х річний досвід використання InsCom на страховому ринку в більш як 30-и страхових компаніях, досвід роботи с МТСБУ виключає архітектурні та методологічні ризики. 


МТСБУ в результаті співпраці отримає перевірену роками структуру страхової інформації, найбільш сучасні технології, вихідні коди, описи, інструкції для розробників, можливість самостійних доробок, гарантований супровід і консультації.


Був б радий співпраці з МТСБУ!

Повний текст листа