Інженерами InsCom розроблений зручний інтерфейс електронного полісу ОСЦПВ

Post date: Oct 24, 2017 9:01:27 AM

 

Інженерами InsCom (www.Ins.Com.ua) розроблений зручний користувацький інтерфейс (Uer Interface), текстовий опис і відповідне рішення для самостійного оформлення споживачем електронних полісів (ЕП) ОСЦПВ. Також напрацьовані пропозиції щодо вдосконалення механізму проведення ОСЦПВ.

Інтерфейс створений з урахуванням українського законодавства, наявності централізований баз даних та реєстрів, а також звичок українських користувачів онлайн-ресурсів - internet-магазинів, Інтернет-банкінгу, продажу електронних білетів тощо.

Бізнес-процес існує в 2-х варіантах - для своїх та для України.

Варіант 1 страхові компанії можуть використовувати для власних клієнтів прямо зараз, без необхідності змін до законодавства та будь-яких погоджень. В той час, як для Варіанту 2 необхідне погодження з Регулятором.

Варіант 1. 

ЕЛЕКТРОННИЙ ПОЛІС ДЛЯ СВОЇХ

Сервіс самостійної пролонгації полісів для клієнтів страхової компанії. 

Опис бізнес-процесу:

Варіант 2. 

ЕЛЕКТРОННИЙ ПОЛІС ДЛЯ УКРАЇНИ 

Даний варіант стосовно Uer Interface повністю спів падає з Варіантом 1.

Відмінність полягає в розширенні п.3. - IT-система страхової компанії при відсутності даних у власній базі даних отримує дані по клієнту, по останньому полісу, по страховій історії шляхом виклику веб серсів ЦБД МТСБУ та МРЕВ. Веб сервіси з реєстру МРЕО можуть викликатись напряму з системи страховика, або за допомогою веб сервісів ЦБД. По д/н ТС з реєстру МРЕВ отримуються дані по транспортному засобу, власнику, статистиці ДТП.

Пропозиції щодо вдосконалення механізму ОСЦПВ при впровадженні електронного полісу

Джерело: www.Ins.Com.ua

© 2017 InsCom