Ігор Леонідович Любашенко Біографія


Ігор Леонідович Любашенко

Розроблена Ігорем Любашенком інформаційна система InsCom, структура та логіка бази даних страхової інформації є найбільш стабільними та ефективними в українській страховій галузі.

Хобі - сноубординг, риболовля, велоспорт, скейтбординг, теніс, походи, дайвінг. Художник аквареліст. Поет. Автор десятків композицій у стилі рок.  Мультинструменталіст грає на електрогітарі, клавішах, ударних, лютні, акустичній гітарі, бас гітарі. 

Одружений. Виховує сина (2003 р.н.) та доньку (2007 р.н.).

Додаткова інформація

Директор групи компаній, до якої входять ТОВ «Українські страхові інформаційні системи» (UIIS) та ТОВ «Українські страхові технології» (UIT) Ігор Любашенко очолив список найвпливовіших топ-менеджерів ІТ-компаній страхового сектора. За якісної оцінки менеджерів фінансового сектора аналітична група порталу POLIS.ua особливу увагу приділяла досягненням бізнесу за підсумками 2014 року та минулих п'ятнадцяти років (1999–2014 роки).

Протягом 20 років компанія під керівництвом Ігоря Леонідовича очолювала всі можливі ренкінги найбільших ІТ-постачальників українського страхового ринку. І навіть у важкому 2009 році Любашенку вдалося утримати компанії серед лідерів ринку.

Комплексна інформаційна система InsCom, основний продукт компаній УСІС та УСТ протягом 15 років є найбільш стабільним та повнофункціональним рішенням для страхової галузі. В архітектурі системи використовуються найпопулярніші, затребувані, поширені та сучасні технології від світових ІТ-лідерів.

Ігор Любашенко керує започаткованими компаніями ТОВ "УСІС" з 1999 року, ТОВ «УСТ» з 2001 року.

У 2014 році Ігор Любашенко за результатами Національного бізнес-рейтингу InsCom отримав звання "Лідер Галузі 2013", а в 2014 році за рішенням академічної ради став "Лідером 2014 року".

За результатами дослідження Рейтингу "Лідери страхових ІТ-рішень України. 10 років розвитку», проведеного у 2014 році, інформаційна система удостоєна звання Лідера, що підтверджує повідомлення Національного бізнес-рейтингу.

Facebook:  https://www.facebook.com/Igor.Liubashenko